0944 411 758

O nás

Kvalita a odbornosť

Dlhé roky strávené na bicykli a v športovom segmente nás veľa naučili. Našim klientom tak môžeme garantovať špičkové služby a odborný prístup.

Expresné servisné služby

Sme rýchli, to je naša najväčšia devíza. Bicykle poznáme lepšie ako svoje topánky, a preto dokážeme expresne vybaviť každý problém.

Individuálny servis na mieru

Každý bicykel je pre nás jedinečný, a tak k nemu aj pristupujeme. Okrem štandardného servisu vždy robíme aj opravy na mieru pri každom bicykli.

Elektrobicykle

Byť špičkou v odbore znamená osvojiť si aktuálne trendy. Preto v rámci našich služieb ponúkame aj kompletný servis elektrobicyklov s extra starostlivosťou. 

  • 8 0
    rokov športovom segmente
  • 3500 0
    šťastných zákazníkov ročne
  • 24 0
    hodinový expres servis
Niečo o nás,
1077189156
Rýchlosť, odborný prístup a príjemné prostredie
Rob to čo miluješ a do konca života nebudeš musieť pracovať. A tak sme sa rozhodli premeniť vášeň na živobytie. Rozbehli sme k bratskému servisu lyží slyze.sk aj servis bicyklov RAIDERO. Našim cieľom je ponúkať rovnako kvalitný a rýchly servis aj pre bicykle všetkých druhov so zameraním na odborné poradenstvo.

Sme pripravení dať váš bicykel dokopy v čo najkratšom čase, v top kvalite, s odborným prístupom a láskou, akoby to bol náš vlastný. Príďte nás navštíviť a doprajte svojmu bicyklu tú najlepšiu možnú starostlivosť!!!